Kes me oleme

Muraste kool 9-klassiliseks

08. september 2017, 18:26

Oleme aastaid pidanud läbirääkimisi Muraste kooli 9-klassiliseks laienemise osas, kuid kahjuks siiani volikogus vähemusse jäänud. Järgmine oluline verstapost on Harku vallavolikogu 21. septembril toimuval istungil, kui hääletamiselele läheb meie koduvalla arengukava tegevuskava, kuhu esitasime taas ettepaneku laiendada Muraste kool 9-klassiliseks.

Ideed toetab Muraste kool, Vääna kool, Vääna-Jõesuu kool ja üle 95 % Muraste koolilaste lapsevanematest. Veidral kombel on seda meie vallavalitsuse jaoks ikka veel liiga vähe. Meie eesmärgiks on, et vallas saaks olema kaks tugevat põhikooli – Muraste Põhikool ja Tabasalu Põhikool.

Meie valimisliidu esitatud ettepanekut, koolis läbi viidud küsitlust ja selle kokkuvõtet ning Muraste kooli hoolekogu kokkuvõttega 2016/2017 õppeaasta kohta saad tutvuda lingitud sõnade kaudu.


← tagasi

Siit leiad ülevaate

... meie liidu külaseltsidest ja kodanike ühendustest, oma töödest ja tegemistest, mida meie liikmed nende poolt veetavates külaseltside ja mittetulundusühingutes Harku vallas meie kõigi elukeskkonna arendamiseks teevad.

© Harku Valla Kodanike Ühenduste Liit