Kes me oleme

Türisalu Külaselts Ene Bötker

12. April 2013, 21:52

MTÜ Türisalu Külaselts asutati 2009. aastal. Meie eesmärk on sisustada oma kandi elanike vaba aega, uurida, koguda ja jäädvustada küla ajalugu ning propageerida keskkonnahoidlikku elulaadi.

Selts on loodud omavaheliseks suhtlemiseks ning küla ja meie kandi probleemide arutamiseks. Külaselts on ametlik ühenduslüli valla ja elanike vahel.

Türisalu Külaselts osaleb Harku valla tulundusvabade ühenduste ümarlaua töös ning korraldab oma külas regulaarseid ettevõtmisi: näiteks toimuvad igal aastal koristustalgud “Teeme ära!”, kus puhastame teeääri, oma randa ja külaplatsi. Iga-aastastel kevad- ja sügislaatadel keskendume aiandusele ja käsitööle. Ka jaanipäeva tähistamine oma külaplatsil on saanud traditsiooniks, nagu ka naistepäevakontsert, mille teevad teoks mehed.

Tulevikus on plaanis oma seltsimajas korraldada käsitöötube ja teisi huvitavaid tegevusi. Alustame külaplatsile spordiväljakute rajamist, kus kohalikud saaksid pallimänge nautida ja lastega aega veeta.

Harku valla elu edenemiseks on oluline kuuldavaks teha kohalike elanike hääl. Türisalu Külaseltsi üks peamisi eesmärke on koguda elanike arvamusi ja esindada neid vallamajas.


← tagasi

Siit leiad ülevaate

... meie liidu külaseltsidest ja kodanike ühendustest, oma töödest ja tegemistest, mida meie liikmed nende poolt veetavates külaseltside ja mittetulundusühingutes Harku vallas meie kõigi elukeskkonna arendamiseks teevad.

© Harku Valla Kodanike Ühenduste Liit