Kes me oleme

Valimistulemused on selgunud!

16. oktoober 2017, 9:04

Täname südamest koduvalla  1128 valijat, kes meile Harku valla volikogu valimise päeval oma poolthääle andsid. Tänu teie toetusele ja usaldusele saime seekord volikogu töölaua äärde neli kohta, mis on ühe koha võrra rohkem, kui seni. Kasutame antud toetust mõistlikult ja oleme avatud suhtlemisele – olgu siis koalitsioonis või konstruktiivselt tähelepanelikus opositsioonis. Iga roll on oluline!

Harku Liidu esindajad Harku vallavolikogus aastatel 2017-2021 on
Aule Kikas
Val Rajasaar
Kalev Konsa
Priit Kotkas.

Meiega saab ühendust võtta Facebooki kodulehe vahendusel, samuti üldaadressil harkuliit@gmail.com ja iga Harku Liidu liikmega isiklikult.  Lisavõimalusena saab oma rõõmu ja murega minna ka Muraste kogukonnakeskusesse – sealne perenaine Aule Kikas on teid kuulamas ja võimalusel aitamas!

Täname meie suurepärast meeskonda – te kõik olete olulised ja väga tublid! Meie koostöö jätkub, et veelgi tugevamana minna vastu neljale tööaastale volikogus ning miks mitte uutele valimistele 2021. aastal! Aitäh!!!

Valimistulemustega saab tutvuda SIIN.

 


← tagasi

Siit leiad ülevaate

... meie liidu külaseltsidest ja kodanike ühendustest, oma töödest ja tegemistest, mida meie liikmed nende poolt veetavates külaseltside ja mittetulundusühingutes Harku vallas meie kõigi elukeskkonna arendamiseks teevad.

© Harku Valla Kodanike Ühenduste Liit